تگ و لیبل

انواع تگ و لیبل دزدگیر و گیت فروشگاهی

تگ یوفو - UFOhttp://kousha-co.ir
تگ صدفیhttp://kousha-co.ir
تگ گلفی AM و RFhttp://kousha-co.ir
تگ پاندا AM و RFhttp://kousha-co.ir

بهترین برند های تگ و لیبل گیت و دزدگیر فروشگاهی در کوشا الکترونیک اکباتان تگ و

لیبل های گیت فروشگاهی

در واقع تگ به معنی برچسب می باشد و در صنف های مختلف برای این کلمه معنی های متفاوتی مطرح می شود ولی وقتی از تگ ها در خصوص فروشگاه ها صحبت می کنیم منظورمان گیت های فروشگاهی و دزدگیرهای فروشگاهیست.

تگ ها وسیله های هستند که به اجناس و کالاهای موجود در فروشگاه متصل شده و دزدگیرهای فروشگاهی و آنتنها نسبت به آن ها حساس هستند و به این طریق سبب می شوند تا هیچ کالا یا محصولی بدون اجازه فروشنده و غیرقانونی از فروشگاه خارج نشود (چون تگ به محصول چسبیده است موجب می شود که هشدار و الارم فروشنده را باخبر کند و تنها راه جلوگیری از این مورد جدا کردن تگها از محصولات است).

تگ سخت و تگ نرم

تگ ها به دو دسته تقسیم بندی می شوند که عبارت اند از : تگ سخت و تگ نرم.
هر کدام از این گروه دارای خصوصیت های هستند که سبب می شود کاربردهای متنوعی داشته باشند. تگ های سخت ساخته شده از پلاستیک فشرده بوده و درون آنها مدار غیرفعالی وجود داشته است. از رایج ترین تگ های که در این حیطه هستند و البته جز محبوب ترین ها به شمار می روند تگ های دایره ی، گلفی، صدفی، مستطیلی، عدسی و… است و نمونه های زیادی از آن ها در بازار دیده می شود که با نام تگ های سخت در بازار شناخته می شوند.
تگ شامل سه قسمت می باشد که به صورت کلی می توان آن ها را شامل موارد زیر دانست:

  • مدارداخلی تگ که بخش حساس آن محسوب می گردد.
  • قفل تگ که سبب می شود دو تکه پلاستیکی تگ قفل شده و در میان پارچه قرار گیرد.
  • پلاستیک نگهدارنده قفل و مدارداخلی( که مدار داخلی و قفل را نگه میدارد).

تگ و لیبلهای گیت فروشگاهی

تگ های نرم با عنوان برچسب و لیبل هستند که در بازار نیز شناخته می شوند و این نمونه تگ ها در فرکانس های متفاوتی با توجه به تکنولوژی استفاده شده در آن ها ، گروه بندی می شوند. مثلا تگ های RF فرکانس کاری 2/10 ، 75/4، 25/3، 95/1 را دارند و تگ های AM از فرکانس 58کیلوهرتزی برخوردار هستند.

تگ های AM و تگ های Rf هر کدام دارای دو نمونه تگ می باشند به این معنی که لیبل و تگهای سخت و تگهای EM تنها به شکل لیبل و برچسب وجود دارند. دقت داشته باشید که در ساخت تگهای دزدگیر فروشگاهی اصلا تکنولوژی پیچیده ی استفاده نگردیده است و کشور چین به عنوان مصرف کننده و تولیدکنندگان اصلی این تگها هستند.

در گذشته اختلاف قیمتی بین تگ های درجه یک و درجه دو وجود نداشت و کشور ایران تنها تگ های را وارد می کرد که درجه یک بودند ولی این روزها به دلیل اینکه دلار با افزایش قیمت روبرو شده است و واردات و صادرات نیز با هزینه های بالایی روبرو شده تا حدی سبب شده تا دیگر تگ های درجه یک به کشور وارد نشود.
برای خرید محصولات می توانید با کارشناسان شرکت کوشا الکترونیک اکباتان تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.