گیت فروشگاهی EM

انواع گیت فروشگاهی EM

گیت فروشگاهی EM : بهترین برند های گیت فروشگاهی EM در کوشا الکترونیک اکباتان – یکی دیگر از مدل های سیستم دزدگیر فروشگاهی , گیت فروشگاهی EM است که کارکردها و کاربردهای مخصوص به خود را دارد و به عنوان یک سیستم امنیتی در فروشگاه ها نصب می گردد . گیت فروشگاهی EM به صورت الکترومگنتیک کار می کند و علاوه بر عملکرد بهتر دارای ظاهری زیبا است .

این مدل گیت فروشگاهی به دزدگیر لوازم آرایشی و بهداشتی معروف است زیرا مجهز به لیبل کاغذی و شیشه است و می توان آن را بر روی عطر ها و مدادهای آرایشی , انواع کرم ها و .. نصب کرد . همانگونه که می دانید لیبل ها و تگ ها از لوازم جنبی و ضروری یک گیت فروشگاهی هستند که هر نوع مدل از گیت فروشگاهی باید لیبل های مخصوص به خود را استفاده کند و گیت فروشگاهی EM نیز از این قاعده مستثنی نیست و دارای لیبل و تگ های مختص به خود است .

اساس کار گیت فروشگاهی EM

اساس کار این دسته از دزدگیرهای فروشگاهی بر مبنای اشباع الکترومغناطیسی است که در یک عبارت کل می توان گفت همان تگ ها هستند . در صورتی که تگ در میان دو آنتن قرار گیرد در این صورت نوارهای مغناطیسی حالتی اشباع به خود می گیرند و سبب می شوند تا سگنال هایی که توسط فرستنده ارسال می شوند تغییر شکل دهند و آنتن گیرنده متوجه این امر می شود . به طور کلی اشباع دوبار اتفاق می افتد یعنی یک بار در سیکل منفی فرستنده و دیگری در سیکل مثبت فرستنده .

گیت فروشگاهی EM

مهمترین کاربرد این سیستم ضد سرقت فروشگاهی محافظت از طلا و جواهرات است . چون فرکانس کاری گیت EM پایین تر است می تواند در مقابل اشیای فلزی پاسخدهی مناسبی داشته باشد و مهمتر از همه این که کتابخانه هم می توانند خود را مجهز به این سیستم گیت فروشگاهی بکنند به این صورت که لیبل ها در درون شیرازه کتاب یا سی دی ها جاگذاری می شوند و از آن ها محافظت می کنند تا علاوه بر جلوگیری از سرقت جلوی گم شدن آن ها در فروشگاه ها گرفته شود .

درون لیبل EM آلیاژی از فلز به کار رفته است که این امر سبب شده است تا ساز و کار تگ ها یعنی تشخیص تگ ها و لیبل ها با back scatter کار کند . که این امر سبب شده است که مدارات آن پیچیده باشد و از این لحاظ است که قیمت گیت فروشگاهی EM به نسبت RF و AM گران تر است . و هزینه ی نگهداری و همچنین تعمیر آن نیز بالاتر از دو مدل دیگر گیت های فروشگاهی است .

خصوصیات گیت فروشگاهی EM

  • مجهز به فرکانس خاص
  • پاسخ دهی مناسب بر روی آهن
  • مجهز به لیبل ها و تگ های کوچک نامرئی
  • گیتی زیبا و پهن
  • در نوع و مدل شیشه ای و کوچک

جهت خرید گیت فروشگاهی EM با کارشناسان فروش مجموعه کوشا الکترونیک اکباتان تماس بگیرید تا علاوه بر خرید محصول در صورت نیزا اقدام به تعمیر برد , نصب گیت فروشگاهی و آموزش نصب و استفاده از گیت فروشگاهی و .. را کسب کنید .