خانه
  • ثبت نام

گیت فروشگاهی

نَقْذِفُ بِالْحَقِّ عَلَى الْبَطِلِ فَیَدْمَغُهُ فَإِذَا هُوَ زَاهِقٌ
ما حقّ را بر باطل مى‏ کوبیم تا مغز آن را در هم بشکند(انبیاء 18)

قابل توجه تمامی همکاران و مشتریان عزیز شرکت کوشا الکترونیک اکباتان
این مجموعه (روزنامه رسمی) اعلام می دارد که دو تن از نیروهای غیررسمی شرکت: خانم «م.س» (نیروی خدماتی که خود را با عناوین جعلی منشی- کارپرداز و...)؛ آقای «ش.ق» (نیروی بازاریاب پورسانتی که خود را با عناوین جعلی فروشنده- مدیر و...) معرفی می کرده اند، به هیچ عنوان ارتباط دیگری با این مجموعه ندارند.
لازم به ذکر است تمامی اسناد و مدارک- سربرگ و مهر این مجموعه که توسط این سودجویان مورد استفاده قرار گرفته از درجه اعتبار ساقط می باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل پرونده قضایی برای پیگیری این موارد در جریان است و از تمامی عزیزان خواهشمندیم ما را در خدمت رسانی بهتر یاری نمایند.


                                                                                با تشکر                  
ریئس هیئت مدیره شرکت کوشا الکترونیک اکباتان
                                                                                سرمدی                   

گیت فروشگاهی , دزدگیر فروشگاهی, دزدگیر لباس ,دزدگیر پوشاک

شرکت فنی مهندسی کوشا الکترونیک اکباتان یکی از شرکت های فعال و پیشتاز در زمینه سیستم های حفاظتی و امنیتی می باشد که همواره تلاش می کند با ارائه محصولاتی با درجه کیفی برتر، نیاز مشتریان خود را به خوبی پاسخ دهد. آموزش، فروش و نصب حرفه ای از اهدافی است که این شرکت دنبال نموده و با در اختیار گذاشتن اطلاعات جامع در خصوص گیت فروشگاهی (دزدگیر لباس)، دوربین مداربسته ، صندوق فروشگاهی و دزدگیر اماکن سعی دارد کاربران خود رابرای انتخابی صحیح یاری نماید.

گیت فروشگاهی

دزدگیر اماکن


 دزدگیر اماکن دستگاهی پیشرفته برای اعلام سرقت می باشد که حتی می توان بدون نیاز به کابل هم آن را نصب کرد. این دستگاه دارای چندین چشمی الکترونیکی می باشد که با شناسائی کوچکترین حرکت در محیط شما، به سرعت با به صدا در آوردن آژیر امنیتی اعلام سرقت نموده و  همچنین امکان تماس گیری با شما در صورت حضور نداشتنتان در محل را داراست.

گیت فروشگاهی

صندوق فروشگاهی


 با استفاده از یک صندوق فروشگاهی در فروشگاه و محل کسبتان می توانید تمامی امور مربوط به اجناس و کالاهایتان را مکانیزه نمائید. وجود یک صندوق فروشگاهی می تواند شما را در خصوص مباحث حسابداری مانند : خرید، فروش و انبارداری کسب و کارتان یاری نموده و شما را برای مدیریت نرم افزاری فروشگاهتان یاری رساند.

گیت فروشگاهیدوربین مدار بسته
 

با نصب دوربین مداربسته، محیط کاری یا منزل خود را ایمن ساخته و از یک سیستم امنیتی کارآمد بهره ببرید. دوربین های مداربسته در قالب IP ، آنالوگ و AHD با درجه کیفی مختلف توانایی نصب در تمامی محیط ها از قبیل محل کار، کارخانه، سوله، فروشگاه، محیط خارجی(خیابان)، منزل و یا پارکینگ را دارا می باشند. شما با ضبط تصاویری که دوربین ها می گیرند و بازبینی این تصاویر توسط دستگاهی که به عنوان ذخیره کننده عمل میکند، به راحتی می توانید محیط مورد نظرتان را کنترل نمائید.

گیت فروشگاهی

گیت فروشگاهی


دزدگیر لباس و اجناس، یا همان گیت فروشگاهی، با استفاده از ایجاد یک میدان مغناطیسی در میان آنتن های نصب شده جلوی درب فروشگاه ها و شناسایی تگ امنیتی (دزدگیر) در این میدان با اعلام سرقت (آژیر) مانع از خروج کالا از فروشگاه شده و فروشندگان را از سرقت مطلع می سازد.

گیت فروشگاهی

گیت فروشگاهی

دزدگیر اماکن

دزدگیر فروشگاهی

 

صندوق فروشگاهی

دزدگیر لباس

دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته

 

مقالات آموزشی

در مورد گیت فروشگاهی بیشتر بدانیم

استفاده از علم الکترومغناطیس (EAS) و ایجاد یک فضای الکترونیکی برای مراقبت از اجناس و کالاها یک تکنولوژی جدید و بی نظیر برای حفاظت فروشگاه ها از سرقت است. امنیت بخشی به فروشگاه های پوشاک، لوازم آرایشی بهداشتی، لوکس فروشی، طلا فروشی، کتابخانه ها و .... از توانایی های این تکنولوژی روز دنیا می باشد.
اساس کار این سیستم، نصب لیبل یا تگ امنیتی بر روی اجناس فروشگاه است که توسط مدار مغناطیسی ای که داخل شان تعبیه شده، در میان میدان مغناطیسی ای که آنتن ها ایجاد کرده اند شناسائی شده و با اعلام این شناسائی (آلارم) به فروشندگان اطلاع می دهد که تگ یا لیبلی از میان آنتن ها در حال عبور است و در واقع سرقتی در حال رخ دادن می باشد. گیت های فروشگاهی بر اساس فرکانس امواجی که متساطع می کنند بر انواع مختلفی تقسیم می شوند. 1. الکترو مغناطیس (EM)   2. اکوستومغناطیس (AM)   3.رادیو فرکانس (RF) که هر کدام بر اساس نیاز فروشگاه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از گیت فروشگاهی در دنیای مدرن امروز به یکی از مهمترین و ضروری ترین نیازهای یک فروشگاه تبدیل شده. این سیستم شما را برای نظارت و مدیریت دقیق تری یاری نموده و به سوی دنیایی پر از امنیت و آرامش خاطر سوق می دهد. با ساختن این دنیای امنیتی داخل فروشگاه تان، به مشتریان اجازه می دهید تا آزادانه داخل فروشگاه به بازدید اجناس پرداخته و سبد خرید خود را کامل نمایند.
گیت فروشگاهی

 

S5 Box

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.