مقالات آموزشی
  • ثبت نام

دزدکیر سوری فروشکاه ها فایده دارد یا ندارد!

چند سال اخیر که دوربین های جهت ارتقا امنیت ا به بازار عرضه شدند، بسیار از آمارهای و ریسک های مروبط به دزدی ازی کوچک و بزرگ کاهش یافته است. این موضوع رغبت مدیران و مالکان ا را به استفاده بیشتر از گی بیشتر نمود تا جایی که همه آنها امروزه مجهز به و همچنین دوربین های مدار بسته قوی هستند.

در این میان برخی از مدیران با توجه به هزینه زیادی که در پاره ای مواقع توجیه نداشت، اقدام به نصب ماکت ی و حتی فریم دوربین بدون پشتیمانی واقعی امنیتی نمودند. این موضوع باز هم بازخورد مثبت داشت و تأثیرات مستقیم بر روی مواردی داشت که مدیران به دنبال آن بودند. اما در سال های اخیر گویا این حنا رنگی ندارد! یعنی بسیاری از دزدان حرفه ای روش هایی را جهت شناسایی آنکه آیا دوربین واقعی است یا خیر را شناسایی نموده اند و دیگر نمی توان با اتکا به دزای سوری امنیت ایجاد نمود. این موضوع در گذشته به نحوی بود که حتی برخی افراد تنها اقدام به نصب برگه “این مکان مجهز به دوربین مدار بسته  است” می نمودند اما هم اکنون پیشنهاد کارشناسان ما بر این است که دیگر با توجه به افزایش ارزش بهای انبارها و موجودی ه ها و همچنین آگاهی دزدان از سیستم ها  سوری بهتر است مجهز به سیستم باشند تا از دست دادن موجودی خود را به حداقل برسانند.

اگر شما به صورت صحیح عمل کند و به صورت دوره ای مورد بازدید متخصصان ما قرار گیرد، همواره می توانید مطمئن باشید که احتمال دزدبری محصولات از تان به صفر خواهد رسید. اگر به صورت حرفه ای نصب ، بازرسی و نگهداری نشود، شما امکان وقوع دزدی را در فرشکاه خود بالا برده اید. پس بهتر است با درج تاریخ های مهم مانند تاریخ بازدید های دوره ای از وقوع مشکلات آتی خودداری نمایید.