مقالات آموزشی
  • ثبت نام

لیبل صد سرقت AM

لیبل برچسب محافظی است که با الصاق بر کالاها از سرقت آنها جلوگیری به عمل می آورد.

این برچسب ضد سرقت از نوع AM می باشد که دارای سه لایه کوبالت است در نتیجه وجود این آلیاژ باعث می شود که با عبور از رزونانس شود و دستگاه به صدا در آید.

عموما وجود چسب های ضد سرقت موجب شده که از اجناس در مقابل سرقت جلوگیری شود لذا دغدغه صاحبان به کلی از بین می رود.

لیبل AM کاربردهای زیادی در اصناف مختلف دارد مثلا این لیبل را می توان برای جلوگیری از سرقت از جمله عطر،ادکلن، کرم های آرایشی و .. استفاده نمود.

کاربرد دیگر لیبل AM در صنف موبایل فروشی است که دارای لوازم جانبی متعددی است لذا با الصاق چسب ضد سرقت AM بر روی لوازم موبایل می توان از سرقت محافظت کرد.

تگ فروشکاهی کوشا الکترونیک

با نام تگ شناخته می شود، متشکل از مواد پلاستیکی بوده که دارای فریت در تگ AM و سیم پیچ و خازن در تگ RF می باشد.

اين محصول با اتصال بر روی پوشاک ، عینک ، بطری یا هر گونه کالای دیگر باعث پیش گیری از سرقت می شوند. بدین صورت که در هنگام عبور کالا از تگ موجب آلارم گیت می شود در نتیجه فروشنده را از سرقت یا خروج بدون مجوز کالا مطلع می سازد.

عمده ترین استفاده از تگ ها در محافظت از پوک به شیوه نصب داک می باشد. به منظور اطمینان از بالاترین میزان کیفیت ممکن، تگ روشگاهی این مجموعه تماماً ساخت کشور سوئد و دارای استاندارد ISO 9001 می باشند. کلیه تگ ها دارای 10 سال گارانتی تعویض می باشد تا مشتریان را از کیفیت بالا و خدمات متمایز آسوده سازد.

به منظور پاسخگویی به سلایق و نیاز های گوناگون مخاطبان، در انواع و مدل های مختلف ، ریف ، ، تگ Sensormatic ارائه می گردد.

 

لیبل فروسگاهی EMERSEC

 داشتن مولتی فرکانس RF ,AM همچنین کلیه تگ های ضد سرقت

داشتن شمارنده نفر با امکان گزارش گیری و تشخیص جنسیت و همچنین امکان بررسی آن بر روی سرور یا cloud

انبار انبوه  و داشتن نمایندگی در اگثریت شهرستان ها برای تسریع در امر خدمات

فروش عمده و نصب دوربین های AHD و IP ولیبل های ضد سرقت AM و RF به صورت کاغذی و شیشه ای ، پلاستیکی ، ضد آب

تیم مجرب و دوره دیده  فنی و فروش از اروپا

لیبل گیت فروشگاهی AMERSEC

سیستم دو آنتن کوشا الکترونیک

منظور ازسیستم دو آنتن این است که بورد الکترونیکی فرستنده در یک آنتن و بورد الکترونیکی گیرنده امواج در یک آنتن تعبیه شده است . دو  آنتن (DUAL)  با تکنولوژی AM دارای دو ورژن می باشد که در ورژن 1 گیرندگی یا میزان آشکار سازی  در میان دو آنتن    140 سانتی متر با تگ سخت و 110 سانتی متر با لیبل امنیتیرا دارد ، همچنین بیرون از معبر عبوری بین آنتن ها در پشت هر آنتن با  تگ سخت به میزان 30 سانتی متر و با لیبل امنیتی 15 سانتی متر  آشکار سازی میکند .بنابراین دو آنتن ورژن 1 با کاربری تگ سخت برای خروجی تا عرض 200 سانتی متر و با کاربری لیبل امنیتی تاعرض 140 سانتی متر با احتساب پشت آنتن توانایی آشکار سازی دارد . اما در گی ورژن 2 گیرندگی یا میزان آشکار سازی  در میان دو آنتن  170 سانتی متر با تگ سخت و 130 سانتی متر با لیبل امنیتیرا دارد ، همچنین بیرون از معبر عبوری بین آنتن ها در پشت هر آنتن با  تگ سخت به میزان 30 سانتی متر و با لیبل امنیتی 15 سانتی متر  آشکار سازی میکند بنابراین کوشا دو آنتن ورژن 2 با کاربری تگ سخت برای خروجی تا عرض 230 سانتی متر و با کاربری لیبل امنیتی تاعرض 160 سانتی متر با احتساب پشت آنتن توانایی آشکار سازی دارد . بدلیل استفاده از بدنه بسیار مستحکم و زیبایی ظاهر و همچنین قیمت مناسب ، این محصول پرفروشترین و رایج ترین محصول تولیدی شرکت کوشا در بین دیگر با تکنولوژی  AM می باشد . در صورتی که نخواهید مانع دید ویترین شما شود پیشنهاد می کنیم از این مدل استفاده نکنید .این محصول دارای 36 ماه گارانتی تعویض می باشد . مصرف انرژی این محصول 120W می باشد و دارای تنوع رنگ سفید و مشکی می باشد .