گیت فروشگاهی

فهرست مطالب

دزدگیر لباس و اجناس، یا همان گیت فروشگاهی، با استفاده از ایجاد یک میدان مغناطیسی در میان آنتن های نصب شده جلوی درب فروشگاه ها و شناسایی تگ امنیتی (دزدگیر) در این میدان با اعلام سرقت (آژیر) مانع از خروج کالا از فروشگاه شده و فروشندگان را از سرقت مطلع می سازد.

دوربین مدار بسته

با نصب دوربین مداربسته، محیط کاری یا منزل خود را ایمن ساخته و از یک سیستم امنیتی کارآمد بهره ببرید. دوربین های مداربسته در قالب IP ، آنالوگ و AHD با درجه کیفی مختلف توانایی نصب در تمامی محیط ها از قبیل محل کار، کارخانه، سوله، فروشگاه، محیط خارجی(خیابان)، منزل و یا پارکینگ را دارا می باشند. شما با ضبط تصاویری که دوربین ها می گیرند و بازبینی این تصاویر توسط دستگاهی که به عنوان ذخیره کننده عمل میکند، به راحتی می توانید محیط مورد نظرتان را کنترل نمائید.

صندوق فروشگاهی

 با استفاده از یک صندوق فروشگاهی در فروشگاه و محل کسبتان می توانید تمامی امور مربوط به اجناس و کالاهایتان را مکانیزه نمائید. وجود یک صندوق فروشگاهی می تواند شما را در خصوص مباحث حسابداری مانند : خرید، فروش و انبارداری کسب و کارتان یاری نموده و شما را برای مدیریت نرم افزاری فروشگاهتان یاری رساند.

دزدگیر اماکن

 دزدگیر اماکن دستگاهی پیشرفته برای اعلام سرقت می باشد که حتی می توان بدون نیاز به کابل هم آن را نصب کرد. این دستگاه دارای چندین چشمی الکترونیکی می باشد که با شناسائی کوچکترین حرکت در محیط شما، به سرعت با به صدا در آوردن آژیر امنیتی اعلام سرقت نموده و همچنین امکان تماس گیری با شما در صورت حضور نداشتنتان در محل را داراست.

تگ یوفو - UFOhttp://kousha-co.ir
تگ صدفیhttp://kousha-co.ir
تگ گلفی AM و RFhttp://kousha-co.ir