گیت فروشگاهی AM

انواع گیت فروشگاهی AM

بهترین برند های گیت فروشگاهی AM در کوشا الکترونیک اکباتان –

گیت فروشگاهی AM : گیت فروشگاهی که با نام های دزدگیر فروشگاهی یا سیستم ضد سرقت فروشگاهی شناخته شده است به عبارتی سیستمی است که جهت بالا بردن امنیت فروشگاه ها نصب می شود و از این طریق جلوی سرقت و دزدی گرفته می شود . اما گیت فروشگاهی تنها در یک مدل نیست بلکه در سه نوع گیت فروشگاهی AM , EM , RF موجود است که در این مقاله می خواهیم در مورد گیت فروشگاهی AM و نحوه ی کارکرد آن توضیح دهیم .

دزدگیر فروشگاهی AM

این تکنولوژی گیت فروشگاهی به مانند دیگر مدل های گیت فروشگاهی دارای مدل ها و انواع مختلفی از نظر نوع پیکره بندی و نصب است و در تک آنتن , جفت آنتن , سه آنتن و .. موجود است . در این دسته از گیت های فروشگاهی فرکانسی که در میان آنتن ها جابه جا می شود به یک شکل است و بین فرستنده و گیرنده در حال جابه جایی است .

گیت فروشگاهی AM

که اگر لیبل ها و تگ ها در بین آنتن ها قرار بگیرند سبب تغییر شکل فرکانس ها می شود و در این صورت است که آلارم فعال شده و شروع به زدن زنگ می کند . این سیستم دزدگیر فروشگاهی مورد ستفاده در هایپرمارکت ها , فروشگاه های لوازم آرایشی بهداشتی , لوازم پلاستیکی , طلافروشی ها , عطر فروشی ها , کتاب فروشی ها , موزه ها و مکان هایی که مجهز به آثار باستانی هستند , فروشگاه های پارچه فروشی و .. از این مدل سیستم گیت فروشگاهی استفاده می کنند .

مزایای دزدگیر فروشگاهی AM

 • لیبل استاندارد مناسب جهت پوشش معابر
 • نیاز به سیم کشی ندارد
 • می توان فرکانس کاری این سیستم گیت فروشگاهی را با دزدگیر فروشگاهی فروشگاه های مجاور همسان سازی کرد
 • عملکرد مناسب در مقابل کالا و اجناس فلزی
 • مجهز به شمارنده ی نفر
 • آلارم خطا و نکته ی کور در آن وجود ندارد
 • می توان آن را بر روی آنتن گیت فروشگاهی تبلیغ کرد

معایب دزدگیر فروشگاهی AM

 • لیبل های این سیستم گیت فروشگاهی ضخامت دارند
 • حساسیت در مقابل فلزات بزرگ
 • لیبل ها در مقابل الکتریسته ساکن عملکرد ضعیف تری از خود به نمایش می گذارند
 • عدم گیرایی در مقابل فلزات فرو مگنتیک

نصب گیت فروشگاهی ای ام

همانگونه که در قسمت بالایی متن نیز اشاره کردیم گیت فروشگاهی ای ام یک راه کار مناسب جهت جلوگیری از سرقت کالا ها و اجناس در فروشگاه ها است که این کالاها شامل کالاهای فلزی و غیر فلزی و .. است . و کارکرد آن به این صورت است که گیت فروشگاهی ای ام را در درب خروجی فروشگاه ها نصب می کنند و با نصب نمودن تگ ها و لیبل های AM بر روی اجناس فروشگاه ها جلوی خروج بدون مجوز اجناس را می گیرند . اگر به هر طریقی جنسی از فروشگاه بدو مجوز خارج شود در این صورت گیت فروشگاهی AM شروع به زدن آلارم می کند در این صورت فروشنده را از این امر آگاه می سازد .

خرید گیت فروشگاهی AM

اکثرا فروشگاه هایی که جنس های گران قیمت ولی ریز دارند به مانند طلافروشی ها و عطر فروشی ها و .. خواستار استفاده از این نوع از گیت های فروشگاهی هستند . اگر شما نیز صاحب مغازه و فروشگاه هستید و قصد دارید از سیستم گیت فروشگاهی در فروشگاه خود استفاده کنید با کارشناسان فروش و یا با مشاورین ما در مجموعه شرکت کوشا الکترونیک اکباتان تماس بگیرید و این سیستم را دریافت نمایید و در صورت تمایل می توانید درخواست نصب آن و .. را از شرکت ما داشته باشید . هدف مجموعه ما رضایت شما خریداران عزیز است .