تگ صدفی AM و RF

معرفی تگ صدفی ، خرید و فروش آن  : از دیگر وسایلی است که شما می توانید در سیستم های دزدگیر فروشگاهی ضد سرقت آنها را مشاهده کنید و در فروشگاه های زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. این قطعه پرکاربرد یک قاب پلاستیکی دو تیکه دارد که با فریت یا سیم پیچ درست شده اند و زیادی پیچیدگی ندارند که بخواهیم بگوییم دارای فناوری سختی هستند.برای سیستم های RF و همچنین سیستم های AM می توان از تگ های صدفی استفاده کرد.

  • تگ صدفی AM
  • تگ صدفی RF

تگ RF چندین باند فرکانسی از 1.95Mhz تا 8.2Mhz داشته است. اگر تا این بخش مطلب را مطالعه کرده باشید حتما از خودتان می پرسید که این تگ ها در کجاها کاربرد دارند که می توان اینگونه بگوییم:

این تگ ها بر روی پوشاک ها و لباس ها یا هر وسیله ی که امکان سرقت کالا و دزدی از آن وجود داشته باشد نصب می گردند و روال کار به این صورت است که اگر کالا و جنسی از گیت فروشگاهی هم فرکانس خود رد شود که تگ به آن چسبیده باشد، پالسی به درون آنتن های گیت ها میفرستد که سبب می شود روی گیت الارمی ایجاد شود و فروشنده مطلع می گردد. در واقع وجود این هشدارها سبب می شود تا فروشنده بداند که کالای در حال به سرقت رفتن است. فرکانس کاری تگ صدفی 58 کیلوهرتز است.

  تگ مثلثی

تگ صدفی

قیمت تگ صدفی

بارها در خصوص قیمت تگ ها سوال می شود که ما نمی توانیم با این نوساناتی که در بازار وجود دارد یک قیمت مشخص را ذکر کنیم به همین جهت اگر می خواهید از جدیدترین قیمت ها مطلع شوید حتما با شرکت کوشا الکترونیک اکباتان تماس بگیرید.

کاربرد تگ های صدفی

چون این تگ ها اندازه مناسبی دارند و وزن سبکی نیز داشته اند در بسیاری از فروشگاها و مغازه ها مورد استفاده قرار می گیرند چرا که این نوع تگ ها می توانند به نیازهای بسیاری از اصناف پاسخ بدهند. معمولا از تگ برای پوشاک مثل مانتو ، دامن ، روسری و… استفاده می شود و نمونه تگ شل یا Shell از نوع پرکاربردترین های این نوع تگ ها است که با نام های دیگری همچون dome و گرد نیز شناخته می شود.

رنگ این تگ ها در بازار به رنگ سفید و سیاه است که بسته های پانصدتایی و صدتایی دارند و فروشندگان با توجه به تعداد کالاهای که در فروشگاه خود دارند میتوانند تگ صدفی را خریداری کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *