تگ پاندا AM و RF

تگ پاندا AM و RF ,قیمت ، خرید و فروش انواع تگ پاندا نو و کار کرده :  ، از دیگر تگ های که در سیستم و دزدگیرهای فروشگاهی وجود دارد تگ پاندا است که دارای نمونه های مختلفی می باشد و هر کدام از آنها دارای کاربرد خاصی می باشند و در مواقعی مورد استفاده قرار می گیرند.

این تگ برای دو تکنولوژی AM و RF طراحی شده است و نسبت به دیگر تگ ها ( گلفی و مدادی )چون جنس بدنه ی پلاستیکی دارد از نظر قیمتی مقرون به صرفه تر است. لازم است بدانید که چون شکل زیبایی دارد مورد پسند بسیاری از افراد قرار می گیرد.

بیشتر نمونه تگ ها با بند و بدون بند مورد استفاده قرار می گیرند و در سیستم های دزدگیر فروشگاهی برای مدل RF با فرکانس 8.2 و برای مدل AM با فرکانس 58 هرتز کار می کنند.

این تگ ها از نظر قیمتی به صرفه هستند و در فروشگاه های بچه گانه به دلیل سایزشان مورد استفاده قرار می گیرند. در فروشگاه های کیف و کفش و فروشگاه های لباس نیز این تگ ها دیده می شوند.

تگ پاندا AM و RF

تگ پانداد در اندازه 40 میلی متر و در رنگ های سفید و مشکی در بازار وجود دارد.

مشخصات تگ پاندا

این تگ از جمله تگ های مورد استفاده در بازار می باشد که در رنگ بندی های سفید و مشکی مورد استفاده قرار می گیرد و در فروشگاه های پوشاک و کیف و کفش کاربرد دارد ولی اصلی ترین کاربرد آن برای فروشگاههای لباس بچه گانه است. اندازه تگ پاندا 40 میلی متر است.

  خنثی کننده لیبل RF

طراحی آن برای سیستم های حفاظتی در دو تکنولوژی AM و RF می باشد.فرکانس کاری تگ پاندا برای گیت فروشگاهی RF با 8.2 مگاهرتز و برای گیت فروشگاه AM با 58 مگاهرتز می باشد.

قیمت تگ پاندا

متاسفانه نمی توانیم قیمت دقیق را ارائه بدهید چون با توجه به نوسانات بازار باید برای اطلاع دقیق قیمت ها با شرکت تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *