تگ عدسی , بهترین قیمت و کیفیت

معرفی تگ عدسی : از دیگر تگ و لیبل هایی که در بازار وجود دارد و جز تگ های پر فروش به شمار می روند میتوان به تگ عدسی اشاره کرد. این تگ ها از نظر سایز کوچک هستند و به همین جهت متقاضیان زیادی داشته است و همچنین برای سیستم های AM و RF طراحی شده اند و به همین جهت می توانند جز پرکاربردترین ها به شمار روند. به صورت کلی می توان گفت برای دزدگیرهای فروشگاهی RF بیشتر کاربرد دارند. برای فروشگاه های که عرض کمتری دارند توصیه می شود از این نوع تگ استفاده کرد.

تگ عدسی چه کاربردهای داشته است؟

در مقایسه با دیگر تگ ها چون از نظر سایز کوچک تر هستند برای مواردی چون فروشگاههای روسری و شال مناسب می باشند. برای مغازه های که عرض کم تر از 1 متر نیز دارند گزینه ی خوبی به شمار می رود. البته به این معنی نیست که فقط در فروشگاه های نامبرده می توان این نوع تگ را بکار گرفت بلکه در فروشگاههای کیف و کفش نیز استفاده از این نوع تگ ها رایج است.

تگ عدسی

ما در برخی از فروشگاه های لباس بچه گانه که اقلام پوشاک در سایزهای کوچک هستند نیز توصیه می کنیم که تگ عدسی استفاده گردد.

خصوصیات این تگ

این تگ ها برای تکنولوژی RF بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند و در فروشگاه های شال و روسری کاربرد زیادتری داشته اند. اما به صورت کلی دارای ویژگی های از این قبیل موارد می باشند:

  1. قطر تگ عدسی 34 میلی متر است
  2. در فرکانس کاری 4.7 مگاهرتز، 8.2مگاهرتز ،58 کیلوهرتز کار می کنند
  3. در رنگ های سفید و مشکی و طوسی در بازار وجود دارد
  4. دامنه گیرایی این تگ 1 متر است.
  تگ پنسیل (مدادی) کوچک

قیمت تگ عدسی

برای اینکه بتوانید از قیمت تگ عدسی در بازار مطلع شوید بهتر است با شرکت کوشا الکترونیک اکباتان تماس بگیرید. شرایطی که این روزها در بازار وجود دارد سبب می شود تا نتوان یک قیمت واحد و دقیق را برای اقلام موجود ذکر کرد به همین جهت اگر هر کدام از محصولات را میخواهید با شرکت تماس بگیرید و از قیمت دقیق و بروز آن اگاه شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *